Wykonawstwo

Nasi Klienci zainteresowani są zarówno budową domów o klasycznej bryle, parterowych lub z poddaszem użytkowym, z dwu- lub czterospadowym dachem, ale także domów o bardziej nowoczesnej formie, z dachem płaskim. Są to budynki, których powierzchnia zaczyna się już od 90 m2 choć najpopularniejszy realizowany przez nas metraż oscyluje wokół 200 m2.

W zdecydowanej większości naszych realizacji zastosowane zostały rozwiązania podnoszące standardy energooszczędności (odpowiednie materiały budowlane, trzyszybowe okna, właściwe docieplenie ścian, zapewnienie szczelności budynku, zastosowanie powietrznych i gruntowych pomp ciepła, kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych itd.). Co ważne, już od stycznia 2017 roku polskie prawo zostało dostosowane do wymagań Unii Europejskiej, dlatego też każdy dom powinien być budowany w standardzie energooszczędnym.

W ramach obsługi Klienta zapewniamy:
  • Prowadzenie robót przez uprawnionego Kierownika Budowy
  • Doradztwo budowlane w zakresie wykonywanych robót
  • Gwarancję stałej ceny
  • Gwarancję jakości robót
  • Wykorzystywanie certyfikowanych materiałów

 Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy budowlanej - zadaj nam dowolne pytanie! Z przyjemnością na nie odpowiemy, a także doradzimy we wszystkich kwestiach związanych z budową domu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MaG Inwest danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MaG Inwest. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.