Projektowanie

Wykonujemy kompleksowe projekty wielobranżowe tzn. od koncepcji architektonicznej poprzez obsługę prawną, opracowania poszczególnych branż: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej aż do uzyskania pozwolenia na budowę.

W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy projekty: nowych budynków (jedno- i wielorodzinnych) przebudowy, rozbudowy, nadbudowy i wszelkie modernizacje istniejących budynków, rozbiórki.

W ramach obsługi Klienta zapewniamy:
  • Prowadzenie robót przez uprawnionego Kierownika Budowy
  • Doradztwo budowlane w zakresie wykonywanych robót
  • Gwarancję stałej ceny
  • Gwarancję jakości robót
  • Wykorzystywanie certyfikowanych materiałów

 Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy budowlanej - zadaj nam dowolne pytanie! Z przyjemnością na nie odpowiemy, a także doradzimy we wszystkich kwestiach związanych z budową domu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MaG Inwest danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MaG Inwest. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.